Růst kvality života

Růst kvality života

Objevování a trénink vyšších kvalit pro život

Pojďme společně objevovat a trénovat vyšší kvality, které nás vedou k vyšší lidské zralosti. Tato zralost nám přináší kvality, které jsou užitečné v běžném osobním pracovním životě i v byznysu. Právě tady dochází k propojení duchovních dispozic ve hmotě. Je jisté, že enneagram přináší zásadní duchovní kvality pro život a ukazuje na naše duchovní dispozice. Osobní rozvoj a jeho psychologická rovina má své limity, které lze překročit pouze rozvojem vrozených duchovních kvalit. Tento svět potřebuje více lidské zralosti, které pochází z vyšších kvalit každého z nás. Pojďme je společně zkoumat, objevovat a rozvíjet.

Děkuji za možnost provázet sebe i vás touto cestou.

„Nikoho nemůžeme nic naučit, můžeme pouze pomoci druhým, aby to objevili v sobě“

Co budeme dělat?

Aktivovat vyšší vědomí, tedy inspirovat
Objevovat dary – co konkrétně, jak, proč, přínos
Stimulovat a trénovat dary – před-stava, meditace
Prohlubovat a ukotvovat nové kvality v životě
Sdílet zkušenosti
Nahrávat a mít možnost si prožít opakovaně
Zapisovat mapy a zveřejňovat
Diskutovat a sdílet zkušenost

Formy:

Celostní trénink vyšších kvalit je podporován po celý měsíc. Zásadní zisk trvalé změny vyžaduje výrazný nárůst pozornosti a postupnou změnu myšlení a pocitového prožívání až do projevu změn v chování. Proto chceme podporovat vaši pozornost nenáročnými aktivitami v pohodlí domova s možností živého setkání pro pražské zájemce. Dle zkušenosti se vytváří mocné společné pole i na Skypu. Vytváření společného energeticko-informačního pole nezná hranic. Je skutečně překvapivé, jak hluboké prožitky jsme schopni sdílet. Mimopražští si můžou zakoupit živou nahrávku večerní dílny. Je vaší volbou kterou část zvolíte. Doporučujeme skutečně plnou pozornost. Tímto postupem pak společně vytváříme platformu trvalého osobního a duchovního rozvoje po celý rok.

Večerní dílny – hluboké zkoumání – 1x měsíčně
Sdílení zkušeností s transformací – 1x měsíčně

V každé formě je obsažen jasný záměr a způsob, jak tento váš záměr naplnit. Budete podporováni a vedeni k jasným akcím pro navýšení kvality života v souladu s vašimi dispozicemi a duchovními principy.

 

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde