Zrození fénixe

Zrození Fénixe, zrození nové kvality 

sebe sama aneb emoční leadership

Já na to nemám čas!? Uvědomte si, jak jste na tom Vy!  

„Nám se nyní ve firmě úplně nedaří. Máme docela krizi. Nemáme čas zabývat se nějakým rozvojem“  - říká ředitel firmy.

„Musím přerušit práci na svém osobním rozvoji. Mám příliš mnoho problémů, jsem zahlcený operativou a nemám na tom dostatek pozornosti!“ – říká klient, manažer v procesu rozvoje.

Opravdu si myslíte, že problémy, stres, zahlcení operativou, chyby a krize vyřešíte tím, že budete více a intenzívněji pracovat? Co když více nasazení, znamená jen usilovnější opakování stejných chyb? Co když jen kopírujeme postupy a staré vzorce myšlení, typické naučené reakce, které nás přivedly právě do této těžké situace? Co když se jen tak tlučeme, jak nudle v bandasce?

Věřím, že chyby, problémy a krize jsou výzvou Života ke změně a růstu. Podívejte se na naše životy, vývoj společnosti. Právě krize mají v sobě potenciál transformace, skutečné změny zevnitř ven.

Vím, že je to možné. Vím, že čas nespokojenosti a potíží je také čas zrození nového. Můžete to vidět v mnoha příbězích života. Všimli jste si i Vy ve svém okolí, životě příběhy, kdy z těžkých lidských situací se v bolestech zrodila nová vyšší kvalita člověka, života? Věřím, že vnímáte tu potencionální možnost. Stejně jako já to zažil opakovaně na vlastní kůži. Klíčové v mém životě byly právě chvíle, kdy se z hluboké krize a lidsky těžkých situací vynořil zcela nový potenciál kvality mne sama a mého života. Ano, když něco starého umírá, objevuje se strach, bolest, smutek… Pamatujte však, že aby se mohlo něco nového zrodit, musí to staré zemřít! A tak i pro mne je stejně krásné jako náročné k tomu opakovaně provázet lidi v dlouhodobém programu Emočního leadershipu nebo individuálním transformačním koučování.

Věřte, že právě krize a opakující se problémy v životě, firmě jsou neklamným signálem, že je tady nutná změna. Transformace starého do nové, kvalitnější podoby. Je krásné zažívat, jak se z popela rodí nový Fénix. Fénix je bájný pták, který se vyskytuje v mytologiích mnoha národů. Tento mýtus vyjadřuje touhu, instinktivní potřebu člověka – růst do vyšší kvality sebe sama! Tento mýtus udržuje v našem vědomí pro život nezbytný proces transformace. Transformace je proměna, která je trvalou změnou zevnitř ven, která nás posouvá na novou úroveň kvalitysebe, našeho života, světa. Pojďte poznat a užívat principy tajemství proměny – r-Evolučního procesu vývoje života…

Ano potřebujete svému osobnímu rozvoji věnovat dostatek pozornosti a času. Osobní rozvoj formuje Vaše pozitivní návyky a postoje, které se projevují v každodenním osobním i pracovním životě. Přáli byste si také, aby Vám Vaši blízcí, kolegové, spolupracovníci dali dar v podobě navýšení kvality sebe sama?

·         Představte si, že jejich myšlení je pozitivní, tvůrčí a podporuje vzájemnou spolupráci.

·         Představte si, že jsou i v zátěžových situacích, vnitřně silní, vyrovnaní a trvale vytvářejí pozitivní emoční prostředí plné vzájemné úcty, respektu a optimistické energie.

·         Představte si, že jsou stále aktivní, vnitřně motivování a dělají maximum pro dosažení společných cílů a úspěšných výsledků. 

·         Představte si, jak se jejich osobní růst projeví na úrovni Vašich vztahů a spolupráci

Chcete čekat na to, až to udělají oni? Nebo prostě navýšíte svou kvalitu Vy a tu pak vnesete do každé situace a každého vztahu Vašeho osobního i pracovního života! PAMATUJTE, že platí: To nejcennější, co můžete dát druhým, jste Vy! Je to právě Vaše kvalita. Ta kvalita, ke které jste v tuto chvíli došli, která zásadním způsobem ovlivňuje Vaše vztahy, výkon, pocity štěstí a naplnění, výsledky a vše kolem Vás i ve Vás…

 

Už máte v kalendáři čas pro sebe a svůj rozvoj? Už jste si nastavili cíle, strategii či konkrétní akce pro lepší kvalitu sebe a svého života?

„Po své cestě Emočním leadershipem (dlouhodobým programem osobního rozvoje) dokážu za méně času v práci dosahovat mnohem vyšší výkony s celým týmem“- řekla ředitelka Andrea po absolvování dlouhodobého programu.

Jistě Vám budeme kvalitními průvodci, ale „udělat“ to musíte Vy!

Staňte se vědomými tvůrci štěstí a úspěchu přeje Emanuel Byrtus a tým.

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde