Tržiště

Tržiště

V Tržišti můžete získat plody Zahrady Proživot. V části Zdarma si můžete volně stáhnout nabízené produkty. V části Za peníz si můžete produkty zakoupit. K objednání Vámi zvolených produktů použijte formulář na spodu stránky. Na základě provedené platby Vám zakoupený produkt doručíme. Informace o způsobu úhrady najdete zde. Jako variabilní symbol použijte číslo produktu, které najdete u názvu produktu. Nahrávky doručujeme prostřednictvím internetové Úschovny.

Přejeme vám přjemné tvoření.

 

Zdarma

Karty meditace vyšších kvalit

Soubory ke stažení ve formátu pdf a jpg
 

Za peníz

Hrnky:  200 Kč

Bílé hrnky s motivy vyšších kvalit a esencí enneagramových typů.
Výběr hrnků a galerie

 

Nahrávky Meditace vyšších kvalit:  150 Kč

Autentické nahrávky pravidelných setkání na Skypu. Délka nahrávek je 1 - 1,5 hodiny.

Výběr nahrávek a jejich témata

 

Nahrávky Večerních dílen U Džoudyho:  250 Kč

Autentické nahrávky pravidelných setkání v pražském knihkupectví U Džoudyho. Délka nahrávek je 2 - 2,5 hodiny.

Výběr nahrávek a jejich témata

 

Dárkový poukaz

Pokud vás oslovily naše programy a rádi byste poznání sebe sama a objevení vnitřního bohatství dopřáli někomu ze svých blízkých či známých, můžete využít Dárkový poukaz.

Napište nám, komu bude Dárkový poukaz určen, v jaké hodnotě a na jaký program, a my vám na základě provedené úhrady doručíme vyplněný poukaz. Při úhradě použijte variabilní symbol 700, číslo účtu najdete zde. Dárkový poukaz vám doručíme osobně na základě dohody, nebo poštou. V případě zasílání poštou se částka navyšuje o 30 Kč. Pokud částka poukazu přesáhne 1500 Kč, poštovné je zdarma.

Platnost Dárkového poukazu je jeden rok od objednání.

 

 

Objednávka

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Inspirace

Vzhledem k situaci v této krásné zemi jsou všechny akce do odvolání zrušeny.

O to intenzivněji píšu inspirace pro vás v „Příbězích života s principy“ na této stránce https://setkey.ck.page/3205630d02

Malá inspirace ihned:

Život nikdy nekončí, ano, zvláště v krizích a problémech je čas na odpovědnost k sobě. Já můžu dávat Vám, jen to co mám. Není to sobecké, je to lidské. Týká se to všeho: pokud mám v peněžence 500 Kč, tak vám můžu dát jen 500 Kč; pokud mám jen trochu lásky a mnoho frustrace, můžu vám dát trochu; pokud mám jen zbytky klidu a mnoho stresu, můžu vám dát jen zbytky; pokud mám jen špetku důvěry a mnoho obav, pak vám můžu dát jen špetku... Všechno co mám, je uvnitř mne a když to tam najdu, tak to můžu dát i vám... Ano buďte zdravě sobečtí, postarejte se zdravě o sebe, pak to ihned dejte světu kolem. Jinak se o vás budeme muset starat my kolem... Pokud máme strach dávat a hromadíme, zastavujeme proudění, tok a blokujeme, aby k vám přiteklo něco dalšího, bohatšího... Není to ovšem oko za oko, zub za zub. Postaráte se o sebe a máte, někde, někomu to uvolníte, dáte nezištně k prospěchu ostatních a ejhle, ono se zase pro mne objeví něco, co potřebuji já... Moje potřeba je vaše příležitost a vaše potřeba je příležitost pro mne. Rovnováha dávaní a braní je základním principem fungování toku bohatství Života ve všech jeho formách... Zvažte zda příliš nehromadíte či příliš nerozdáváte. Zdravý ORGANISMUS vždy udržuje harmonii. Jak jste se dnes postarali o sebe? Dávejte s pocitem dostatku a přijímejte s pocitem vděčnosti. Co jste dnes dali? A co jste dnes s vděčností přijali.

 

Možné nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde