Hodnoty lidství

Soubor Hodnoty lidství

Dostává se Vám do rukou soubor, který nabízí obnovu přirozených hodnot lidství. Přinese Vám více vnitřního klidu a štěstí, zlepšení vztahů, lepší dosahování výsledků a navýšení osobního vlivu v krizových situacích. To vše díky nárůstu vnitřních kvalit sebe sama, které se projevují v každé životní situaci - v partnerství, rodině, pracovních týmech, společnosti.

Soubor obsahuje:

- Knížku s jednoduchými popisy světla a stínu u každé z lidských hodnot, včetně prožitkového naladění

- 27 karet s krásnými symbolickými obrázky vyšších hodnot lidství s afirmacemi

- Pro hlubší prožitek 9 meditací v mp3, která vám umožní hodnoty prožít

- Jednoduchá, zábavná hra pro rozvoj hodnot v komunikaci a vztazích

 

Slovo autora

Příběh Hodnot lidství, hry světla a stínu

Někde uvnitř každého z nás je potřeba najít sebe sama, vrátit se ke své přirozenosti, k sobě, domů...

Tak i já jsem ve svém životě zažíval pokusy být „někým"... Často tím způsobem, že jsem se snažil vyhovět tomu, co bude ceněno a žádáno. Přineslo mně to hodně zklamání, nespokojenosti a často i bolesti. Strach z nedostatku zdrojů, lásky a hodnoty byl silným hnacím motorem. Pak jsem si zkoušel vše vybojovat, postavit se světu. Boj však přinesl další zranění a zraněné. A tak jsem stále nevědomě a později stále vědoměji objevoval, čím nechci být. Skutečným obratem byl a stále je postupný nárůst vědomí. Ano, pokud chci být světlem, je potřeba přiznat, vnímat a s vděčností přijmout svůj stín, a pak se obrátit
ke svému světlu. Vždyť stín vzniká skrze světlo. Jak uvidět světlo i stín?

K tomu mně zásadním způsobem napomáhá uvědomění s pomocí enneagramu, který je jedinečným psychologicko-spirituálním systémem. Systémem, jenž mně umožňuje najít a milovat své světlo i svůj stín. Proti stínu totiž nelze bojovat. Není možné před ním ani utéct (zkuste to, až bude venku slunce smiley). Stín je skutečně potřeba vidět a přijmout. A pak dostat světlo do nadhlavníku. Tedy být vědomím skutečných hodnot lidství. Zjistil jsem, že si je potřebuji více uvědomovat. Studovat je v denním životě, ctít je a vnímat. Cítit srdcem a prožívat. A také jsem zjistil, že ani to nestačí. Je prostě nutné se také v denním životě podle nich chovat. Když se mně to daří, pak cítím odvahu být sám sebou ve své přirozenosti, cítím se celistvým, šťastným a naplněným. A nejen to, přináší mně to navýšení schopnosti tvořit hodnoty, které jsou užitečné pro mne a všechny kolem, a tak zažívat bohatství jak duchovní, tak i hmotné. Je to projev ducha do hmoty.

Proto jsem hledal cestu, jak podpořit sám sebe a své přátele ve vědomém tvoření. Z potřeby cítit se dobře a být bohatým člověkem vedla cesta k rozvoji hodnot lidství a dále k tomu „udělat to". Tak jsme spolu s přáteli posupně vytvářeli soubor, který mně i je v nalézání sebe sama ve své přirozenosti podporuje. Budete-li chtít, může podpořit i Vás. Prostě to udělejte a uvidíte. Rád vám budu průvodcem na cestě k sobě, domů...

S mějte se rádi, přeje Emanuel
 

Vyzkoušejte také online verzi

http://www.prozivot.info/hodnoty-lidstvi-online


 

Soubor si můžete u nás koupit:

Cena: 437 Kč (běžná cena 485 Kč) 

        

Úhrada: převodem na účet 205988913 / 0300
Variabilní symbol: 45
Konstantní symbol: 0008
Zpráva pro příjemce: prosíme, uveďte své jméno

 

Způsob doručení: Česká pošta
Poštovné: 50 Kč

 

Přejete-li si objednat Váš soubor Hodnot lidství, klikněte na Objednat. V zobrazeném emailu vyplňte potřebné údaje.

Objednávka bude odeslána ihned po připsání platby na účet.

 

Přejeme krásné chvíle s objevování Vašich hodnot lidství.

 

Kontakt: Alena Byrtusová,
mobil: 604 867 796
email: alena.byrtusova@prozivot.info

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde