Partneři

Navigace: úvod>O nás>Partneři

Partneři

Shine leadership s.r.o.

Hlavní partner Shine leadership s.r.o.především v osobě Šárky Pojerové je klíčovou partnerem ve vývoji a komplexní realizaci mých dlouhodobých programů v byznyse. Vlajkovou lodí naší spolupráce je dlouhodobý program osobnostního rozvoje lídrů Emoční leadership, ve které garantujeme navýšení kvality života.

 

 

Trifold School of Enneagram

Americká škola Helen Palmer a Davida Danielse M.D., je zakladatelem a špičkou moderního světového Enneagramu. Náš tým je jedním z prvních na světě, komu Trifold School of Enneagram chce poskytnout licenci na přenesení této školy do národního jazyka a vyučování domácími lektory.

Více se dozvíte na www.enneagramworldwide.com

 

Knihkupectví U Džoudyho

Najdete zde cca 3600 titulů nih s duchovní tematikou, mytologií, filosofií a psychologií, o východních naukách, náboženství, mystice, knihy pro manažery i knihy s tématikou , jak pečovat o své zdraví, tělo i ducha atd. V oblasti hudby nabízejí cca 1600 titulů.

Dále je nabízeno zboží, které je dovezeno přímo z Pákistánu(solné lampy), z Indie od obchodníků z Kašmíru, ale i od Tibeťanů, (kartálky, tibecké mísy, léčivé tyčinky, dordge, zvonečky, OM přívěsky apod.) a také i z daleké Austrálie (opály, bolder opály, didgeridoo).

V našem programu jsou i přednášky, které naleznete v programu na stránkách knihkupectví, tak i u nás.

Více na www.udzoudyho.cz

 

Centrum REGENERACE Tábor

Centrum REGENERACE pořádá přednášky a semináře na zdokonalování těla i ducha. Dále nabízí různé druhy masáží, poradny, výklad karet, horoskopů, klinickou logopedii a další. V Centru najdete kamenný i internetový obchod, ve kterých najdete různé léčivé přípravky, knihy, karty, taburetky a další zboží. Regenerace je také distribučním centrem firmy Diochi.

Více na www.regeneracetabor.cz

 

Letacek.cz

Portál Letacek.cz nabízí výběr seminářů, kurzů a jiných akcí pro osobní růst.

Vyhledat tam můžete také programy Proživot.

 

Více na www.letacek.cz

 

Kudy z nudy

Portál Kudy z nudy nabízí širokou nabídku akcí a aktivit nejrůznějšího zaměření, které vám pomohou aktivně a plně strávit volný čas.

Více na www.kudyznudy.cz

 

Mraveniště

Český internetový informační server pro volný čas a zábavu. Mraveniště.cz je zaměřeno především na oblast trávení volného času. Najdete zde tipy na výlety, nabídku sportovních aktivit, programy kin, přehled restaurací a také možnost zajistit si ubytování a letenky.

Více na www.mraveniste.cz

 

 

Linet spol. s r.o.

Partner pro realizaci programů psychologie práce do praxe. Dynamická výrobní společnost, která je dnes jedničkou na domácím trhu zdravotnické techniky. V roce 2006 se stala společností roku.

Více na www.linet.cz

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde