Tržiště

Tržiště

V Tržišti můžete získat plody Zahrady Proživot. V části Zdarma si můžete volně stáhnout nabízené produkty. V části Za peníz si můžete produkty zakoupit. K objednání Vámi zvolených produktů použijte formulář na spodu stránky. Na základě provedené platby Vám zakoupený produkt doručíme. Informace o způsobu úhrady najdete zde. Jako variabilní symbol použijte číslo produktu, které najdete u názvu produktu. Nahrávky doručujeme prostřednictvím internetové Úschovny.

Přejeme vám přjemné tvoření.

 

Zdarma

Karty meditace vyšších kvalit

Soubory ke stažení ve formátu pdf a jpg
 

Za peníz

Hrnky:  200 Kč

Bílé hrnky s motivy vyšších kvalit a esencí enneagramových typů.
Výběr hrnků a galerie

 

Nahrávky Meditace vyšších kvalit:  150 Kč

Autentické nahrávky pravidelných setkání na Skypu. Délka nahrávek je 1 - 1,5 hodiny.

Výběr nahrávek a jejich témata

 

Nahrávky Večerních dílen U Džoudyho:  250 Kč

Autentické nahrávky pravidelných setkání v pražském knihkupectví U Džoudyho. Délka nahrávek je 2 - 2,5 hodiny.

Výběr nahrávek a jejich témata

 

Dárkový poukaz

Pokud vás oslovily naše programy a rádi byste poznání sebe sama a objevení vnitřního bohatství dopřáli někomu ze svých blízkých či známých, můžete využít Dárkový poukaz.

Napište nám, komu bude Dárkový poukaz určen, v jaké hodnotě a na jaký program, a my vám na základě provedené úhrady doručíme vyplněný poukaz. Při úhradě použijte variabilní symbol 700, číslo účtu najdete zde. Dárkový poukaz vám doručíme osobně na základě dohody, nebo poštou. V případě zasílání poštou se částka navyšuje o 30 Kč. Pokud částka poukazu přesáhne 1500 Kč, poštovné je zdarma.

Platnost Dárkového poukazu je jeden rok od objednání.

 

 

Objednávka

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde