Stipendia Proživot

Stipendia Proživot

Podpora trvalého rozvoje Proživot

Dlouhodobá účast na programech Proživot signalizuje trvalost zájmu. A to chceme oceňovat a podporovat. Podle míry vaší investice bychom vám rádi nabídli cenové zvýhodnění při účasti na dlouhodobých programech:

Vědomá cesta životem
Pochopení s enneagramem
Trénink pro život

 

Zvýhodnění je odstupňováno ve čtyřech kategoriích:

 

Kategorie Investice Proživot Zvýhodnění
1 5 000 Kč 300 Kč
2 10 000 Kč 600 Kč
3 20 000 Kč 900 Kč
4 40 000 Kč 1 200 Kč

 

Aktuální stav vašeho zvýhodnění si můžete ověřit emailem na info@prozivot.info; do předmětu zprávy stačí uvést Zvýhodnění - Podpora trvalého rozvoje Proživot.
O aktuálním stavu budete vždy informováni na začátku školního a kalendářního roku.

 

Podpora šíření vyšších kvalit Proživot

Rádi bychom odměnili ty, kteří naše programy doporučí svým přátelům a známým.

Získání odměny se řídí těmito pravidly:

►  Pokud přivedete jednoho nového účastníka na některý z dlouhodobých programů Proživot – získáváte vy i nový účastník zvýhodnění ve výši 500 Kč na daný program. V případě, že přivedete více nových účastníků, získávají zvýhodnění 500 Kč všichni účastníci. Podmínkou je, že uvedete jméno nového účastníka v poznámce vaší přihlášky a současně (každý) nový účastník uvede vaše jméno. Novým účastníkem rozumíme člověka, který se dosud nezúčastnil žádného programu Proživot.

►  Pokud doporučíte některý z dlouhodobých programů Proživot novému účastníkovi, ale sami se programu nezúčastníte – zaregistrujeme vaše doporučení a získáte zvýhodnění 500 Kč na jiný dlouhodobý program dle vašeho výběru nebo při doporučení 6 lidí získáváte koučovací hodinu zdarma. Podmínkou je, že nový účastník uvede vaše jméno ve své přihlášce k programu.

►  Pokud doporučíte transformační koučování novému účastníkovi – získáváte koučovací hodinu zdarma. Podmínkou je, že nový účastník realizuje celý koučovací cyklus.

 

Podpora ve finanční tísni

Chceme umožnit růst těm, kteří mají vážný zájem o osobní rozvoj, ale momentálně si nemohou dovolit výrazně investovat do této oblasti. Nabízíme zvýhodnění až do výše 60%. O poskytnutí podpory ve finanční tísni a její výši rozhodneme na základě osobního setkání.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde