kalendar

Kalendář

Naše aktuální pozvánky

 

 

 

 

 

   Přehledný kalendář

 

 

Stipendia Proživot

 

 

 

PŘEHLED PROGRAMŮ PROŽIVOT

Všechny programy jsou inspirovány životem.

Základní programy

Intenzivní programy zaměřené na navýšení vědomí tady a teď, nalezení kvality vlastní osobnosti a schopnost být tvůrcem svého života. Více o programech v sekci Pro veřejnost.

 

Podpůrné programy

Programy zaměřené na úspěšnou realizaci našich cílů, ať už jsou nastavené individuálně, v koučovacím procesu, nebo na základních programech.

 

 

Růst kvality života

Program, jehož částí se můžete zúčastnit jednotlivě jako inspirativních setkání anebo je navštěvovat pravidelně jako dlouhodobý cyklus zaměřený na vnímání a rozvíjení kvality života.

„Trvalost zaměření pozornosti na vyšší kvalitu navyšuje kvalitu vědomí a kvalitu tvého života“

Inspirativní setkání

Jednorázová setkání, která jsou pozváním a ochutnávkou. Seznámíte se s Emanuelem a se základními přístupy uplatňovanými v programech Proživot.


 


 

V případě zájmu je možné programy uspořádat také v jiných termínech a místech. Podmínky spolupráce při pořádání programů najdete v příloze. Vaše požadavky nám, prosím, posílejte na info@prozivot.info.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde