Partneři

Navigace: úvod>O nás>Partneři

Partneři

Shine leadership s.r.o.

Hlavní partner Shine leadership s.r.o.především v osobě Šárky Pojerové je klíčovou partnerem ve vývoji a komplexní realizaci mých dlouhodobých programů v byznyse. Vlajkovou lodí naší spolupráce je dlouhodobý program osobnostního rozvoje lídrů Emoční leadership, ve které garantujeme navýšení kvality života.

 

 

Trifold School of Enneagram

Americká škola Helen Palmer a Davida Danielse M.D., je zakladatelem a špičkou moderního světového Enneagramu. Náš tým je jedním z prvních na světě, komu Trifold School of Enneagram chce poskytnout licenci na přenesení této školy do národního jazyka a vyučování domácími lektory.

Více se dozvíte na www.enneagramworldwide.com

 

Knihkupectví U Džoudyho

Najdete zde cca 3600 titulů nih s duchovní tematikou, mytologií, filosofií a psychologií, o východních naukách, náboženství, mystice, knihy pro manažery i knihy s tématikou , jak pečovat o své zdraví, tělo i ducha atd. V oblasti hudby nabízejí cca 1600 titulů.

Dále je nabízeno zboží, které je dovezeno přímo z Pákistánu(solné lampy), z Indie od obchodníků z Kašmíru, ale i od Tibeťanů, (kartálky, tibecké mísy, léčivé tyčinky, dordge, zvonečky, OM přívěsky apod.) a také i z daleké Austrálie (opály, bolder opály, didgeridoo).

V našem programu jsou i přednášky, které naleznete v programu na stránkách knihkupectví, tak i u nás.

Více na www.udzoudyho.cz

 

Centrum REGENERACE Tábor

Centrum REGENERACE pořádá přednášky a semináře na zdokonalování těla i ducha. Dále nabízí různé druhy masáží, poradny, výklad karet, horoskopů, klinickou logopedii a další. V Centru najdete kamenný i internetový obchod, ve kterých najdete různé léčivé přípravky, knihy, karty, taburetky a další zboží. Regenerace je také distribučním centrem firmy Diochi.

Více na www.regeneracetabor.cz

 

Letacek.cz

Portál Letacek.cz nabízí výběr seminářů, kurzů a jiných akcí pro osobní růst.

Vyhledat tam můžete také programy Proživot.

 

Více na www.letacek.cz

 

Kudy z nudy

Portál Kudy z nudy nabízí širokou nabídku akcí a aktivit nejrůznějšího zaměření, které vám pomohou aktivně a plně strávit volný čas.

Více na www.kudyznudy.cz

 

Mraveniště

Český internetový informační server pro volný čas a zábavu. Mraveniště.cz je zaměřeno především na oblast trávení volného času. Najdete zde tipy na výlety, nabídku sportovních aktivit, programy kin, přehled restaurací a také možnost zajistit si ubytování a letenky.

Více na www.mraveniste.cz

 

 

Linet spol. s r.o.

Partner pro realizaci programů psychologie práce do praxe. Dynamická výrobní společnost, která je dnes jedničkou na domácím trhu zdravotnické techniky. V roce 2006 se stala společností roku.

Více na www.linet.cz

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde