Co je enneagram

Co je enneagram?

„V každém z nás je ukryt diamant.“

Poznejte své přirozené dispozice, vrozené duchovní schopnosti. Není lepší systém pochopení našich darů a hlubokých vnitřních motivů našich činů a výsledků. Pojďme společně objevovat a užívat vyšší duchovní kvality, které jsou užitečné v praktickém každodenním životě. 

Více o Enneagramu se můžete dozvědět na našem intenzivním prožitkovém programu Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem Pro více informací o programu, termíny konání a ceny klikněte zde.

 

Podpora procesu tvoření vyššími kvalitami

 Enneagram…

… je psychologický a duchovní systém osobnosti
… poznáte své dary, duchovní vrozené dispozice
… nabízí pochopení svých návyků na úrovni myšlení, emocí a jejich projevů v chování
… přináší poznání příčin našich konfliktů, osamění, strachu a vzteku
… nabízí efektivní změnu k lepší kvalitě života
… umožňuje milovat a být milován, namísto zraňovat a být zraňován
… to vše můžete získat pro sebe, ale také pro výchovu, vedení jiných lidí
 

Co je enneagram a co nabízí?

Slovo "ennea" je řecké slovo pro devět a "grammos" znamená schéma, tvar.
Psychologický systém enneagram je syntézou několika spirituálních tradic se západní psychologií a představuje devět typů osobnosti. Obrovskou výhodou tohoto systému je jeho strukturovanost a zároveň dynamičnost, která umožňuje pochopení reality v celé její barvitosti. Každý člověk je přeci zcela originální bytostí!
Vaše schopnost dosahování v denním životě – pojďte objevit svá skrytá paradigmata, která vás zásadně ovlivňují. Poznejte své dispozice – silné stránky osobnosti a pracujte na poznání a ostranění slabin. To vše s enneagramem.

 

 

 

Více o enneagramu...
 

Získejte 3 kroky zdarma

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Emoční leadership – jedinečný program osobnostního rozvoje zahájení již 25. a 26.květen

„Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – již 16. a 17. květen a ještě 20. a 21.červen

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse -Přečtěte si rozhovor o fenoménu FLOW 

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 12. a 13. prosinec

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse -Přečtěte si rozhovor o fenoménu FLOW 
Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce – 12. a 13.červen

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Další nejbližší akce

Ndle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde