Co je enneagram

Co je enneagram?

„V každém z nás je ukryt diamant.“

Poznejte své přirozené dispozice, vrozené duchovní schopnosti. Není lepší systém pochopení našich darů a hlubokých vnitřních motivů našich činů a výsledků. Pojďme společně objevovat a užívat vyšší duchovní kvality, které jsou užitečné v praktickém každodenním životě. 

Více o Enneagramu se můžete dozvědět na našem intenzivním prožitkovém programu Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem Pro více informací o programu, termíny konání a ceny klikněte zde.

 

Podpora procesu tvoření vyššími kvalitami

 Enneagram…

… je psychologický a duchovní systém osobnosti
… poznáte své dary, duchovní vrozené dispozice
… nabízí pochopení svých návyků na úrovni myšlení, emocí a jejich projevů v chování
… přináší poznání příčin našich konfliktů, osamění, strachu a vzteku
… nabízí efektivní změnu k lepší kvalitě života
… umožňuje milovat a být milován, namísto zraňovat a být zraňován
… to vše můžete získat pro sebe, ale také pro výchovu, vedení jiných lidí
 

Co je enneagram a co nabízí?

Slovo "ennea" je řecké slovo pro devět a "grammos" znamená schéma, tvar.
Psychologický systém enneagram je syntézou několika spirituálních tradic se západní psychologií a představuje devět typů osobnosti. Obrovskou výhodou tohoto systému je jeho strukturovanost a zároveň dynamičnost, která umožňuje pochopení reality v celé její barvitosti. Každý člověk je přeci zcela originální bytostí!
Vaše schopnost dosahování v denním životě – pojďte objevit svá skrytá paradigmata, která vás zásadně ovlivňují. Poznejte své dispozice – silné stránky osobnosti a pracujte na poznání a ostranění slabin. To vše s enneagramem.

 

 

 

Více o enneagramu...
 

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 4. a 5. říjen

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 11. a 12. října

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 30. a 31. října

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse - Přečtěte si rozhovor o fenoménu FLOW

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - 22. a 23. listopadu

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde