Martina

Navigace: úvod>O nás>Martina

Martina Hodačová

Motto: Spojení

V zahradě pro život se starám o to, aby byly všechny vytvořené záhony udržované a rostliny na nich prospívaly. Současně hledám, jaké další části zahrady bychom mohli vytvořit, jaké další rostliny by bylo hezké do zahrady zasadit tak, aby tvořila harmonický a barevný celek.

 

Stále více mě oslovuje výraz „spojení“ – hledat a nacházet spojení, spojení s lidmi a světem kolem, spojení se sebou, spojení s Existencí, spojení se zdrojem inspirace. Spojení v těchto souvislostech chápu jako komunikaci. Na jedné straně je nutné umět naslouchat tomu, co k nám přichází. Vzkazy v nejrůznějších podobách dostáváme od lidí, známých či neznámých, ale také od svého srdce, od vlastní duše. Na straně druhé potřebujeme sdělit naše potřeby a přání. To vše v otevření, opravdovosti a čistotě.

Chci vytvářet prostor, kde se budeme společně učit naslouchat a sdělovat. Překonání strachu ukázat to křehké v nás nám přináší nezměrné bohatství. Těším se na vzájemné obohacování.

Spojování má i své velmi praktické projevy. Konkrétně tedy budu organizovat akce pro veřejnost, komunikovat s vámi ohledně vaší účasti na akcích, i spojovat vás na telekonferencích, aktualizovat stránky a facebook.

  

Těším se na spojení s vámi.
Martina

 

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde