Celistvost - opět spolu

Celistvost - opět spolu

„Zlepšeme své vztahy zevnitř ven!“

Klíčový užitek programu je:

  • Zlepšení vztahů na všech úrovních
  • Uvolnění strachu, odporu a vnitřního napětí ve prospěch energie
  • Zdravé sebe prosazení v denním životě

Program tréninkového charakteru, ve kterém garantujeme pozitivní změnu. Cílem je uzdravení našeho vztahu k rodičům a takto dojít k harmonii naší vnitřní rodiny. Vyváženost a soulad mužského a ženského principu představovaných tátou a mámou v nás nám umožní spojit se s vlastní silou i laskavostí, odpoutat se od minulosti a sebe-vědomě a klidně tvořit vlastní život.
Pro skutečné uzdravení je důležitá ochota vstoupit do míst, která jsou pro nás mnohdy bolestivá a citlivá, a uvolnit je. K tomu vytvoříme prostředí důvěry. V dalším programu postupně vyčistíme vnitřní vztah s tátou, mámou a vnitřním dítětem.

Díky tomu, že objevíme tu někdy skrytou, leč krásnou a čistou bytost v obou rodičích a přijmeme ji, tak přijmeme i historickou minulost, zůstane v nás čistá esence bytostí rodičů. Na konci procesu je čistota vztahu a láska.
Poslední část bude věnovaná setkání rodiny – vnitřního dítěte s naší mužskou složkou (táta v nás) a ženskou složkou (matka v nás). Ze vzájemné podpory a s vědomím hodnot těchto principů v nás pak vyrůstá vnitřní harmonie. Tato vnitřní harmonie se potom navenek projevuje v našem vědomě tvůrčím a vyrovnaném sebe prosazení v konkrétních životních situacích. Je to skutečné uvolnění blokovaného tvůrčího potenciálu, který vede k naplnění užitím vrozených dispozic.

 

PŘIHLÁŠKA

TERMÍN:

Místo konání: Hvožďany u Bechyně

Začátek:   čtvrtek 19:00 hod.
Ukončení:  neděle 17:00 hod.

Počet účastníků: 15 - 20

Cena: 5 000 Kč (cena zahrnuje lektorné, materiály, pobyt a stravu; informace o způsobu úhrady najdete zde)

Na tomto programu lze využít Stipendia Proživot.

Přihláška

U vícedenních programů zadejte datum prvního dne konání.

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde