Růst kvality života

Růst kvality života

Objevování a trénink vyšších kvalit pro život

Pojďme společně objevovat a trénovat vyšší kvality, které nás vedou k vyšší lidské zralosti. Tato zralost nám přináší kvality, které jsou užitečné v běžném osobním pracovním životě i v byznysu. Právě tady dochází k propojení duchovních dispozic ve hmotě. Je jisté, že enneagram přináší zásadní duchovní kvality pro život a ukazuje na naše duchovní dispozice. Osobní rozvoj a jeho psychologická rovina má své limity, které lze překročit pouze rozvojem vrozených duchovních kvalit. Tento svět potřebuje více lidské zralosti, které pochází z vyšších kvalit každého z nás. Pojďme je společně zkoumat, objevovat a rozvíjet.

Děkuji za možnost provázet sebe i vás touto cestou.

„Nikoho nemůžeme nic naučit, můžeme pouze pomoci druhým, aby to objevili v sobě“

Co budeme dělat?

Aktivovat vyšší vědomí, tedy inspirovat
Objevovat dary – co konkrétně, jak, proč, přínos
Stimulovat a trénovat dary – před-stava, meditace
Prohlubovat a ukotvovat nové kvality v životě
Sdílet zkušenosti
Nahrávat a mít možnost si prožít opakovaně
Zapisovat mapy a zveřejňovat
Diskutovat a sdílet zkušenost

Formy:

Celostní trénink vyšších kvalit je podporován po celý měsíc. Zásadní zisk trvalé změny vyžaduje výrazný nárůst pozornosti a postupnou změnu myšlení a pocitového prožívání až do projevu změn v chování. Proto chceme podporovat vaši pozornost nenáročnými aktivitami v pohodlí domova s možností živého setkání pro pražské zájemce. Dle zkušenosti se vytváří mocné společné pole i na Skypu. Vytváření společného energeticko-informačního pole nezná hranic. Je skutečně překvapivé, jak hluboké prožitky jsme schopni sdílet. Mimopražští si můžou zakoupit živou nahrávku večerní dílny. Je vaší volbou kterou část zvolíte. Doporučujeme skutečně plnou pozornost. Tímto postupem pak společně vytváříme platformu trvalého osobního a duchovního rozvoje po celý rok.

Večerní dílny – hluboké zkoumání – 1x měsíčně
Sdílení zkušeností s transformací – 1x měsíčně

V každé formě je obsažen jasný záměr a způsob, jak tento váš záměr naplnit. Budete podporováni a vedeni k jasným akcím pro navýšení kvality života v souladu s vašimi dispozicemi a duchovními principy.

 

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde