Trénink pro život

Trénink pro život

Motto: Je jeden klíč k uzdravení, vnitřnímu klidu, stabilitě, štěstí, úspěchu – vědomí teď a tady!

 

Zažijte Emoční alchymii!

  • přeměňte to, co vás tíží, na energii tvoření
  • poznejte své obranné mechanismy a vraťte se ke své tvůrčí přirozenosti

Máte někdy něco, co vás tíží? Máte něco, k čemu máte nechuť, odpor, zlost? Máte z něčeho strach? Pak máte zdroj energie k tvoření k dispozici! Každá emoce může být energií k užitku. Pojďme trénovat přeměnu olova ve zlato! Štěstí není náhoda!

Příběh emoční alchymie v praktickém životě:

Do úplné pohody při cestě autem zvoní telefon. Slyším pláč, vzlykáni: "Péťa (náš syn) je v nemocnici na jednotce intenzívní péče. Během fotbalu na ležícího Péťu z výšky dopadl jiný kluk přímo na hlavu. Odvezli ho rychlou. Už je při sobě, ale nic si prý nepamatuje. Zajeď tam rychle, prosím“.

Po pár uklidňujících slovech vzlykající žena telefon položila. Byl to doslova blesk z čistého nebe.

Umíte si představit, co se ve mně rozehrálo. Vnímám, jak narůstá můj strach, bolest a smutek. Myšlenky nahazují katastrofické představy. Plně si však také uvědomuji, jak se cítím ohrožen. Uvědomuji si také, že pokud přijedu do nemocnice plný strachu a nejistoty, svému synovi tím jenom ublížím. Ať je mu jakkoli, potřebuje cítit klid, lásku, důvěru … Pokud tam mám tyto kvality přinést, tak jimi ovšem musím být!

A to je emoční alchymie. Přeměna toho, co vás tíží, na klid, důvěru, lásku a rozhodnost i pevnost jasných kroků, které jsou možné.

Podařilo se. Nebylo to jednoduché a byl to dlouhý příběh přeměny olova ve zlato.

Po pěti hodinách provázení syna, jeho zmatené komunikace, pohybu sestřiček, kapaček a injekcí a také méně zmatené komunikace s lékaři konečně můj syn klidně usnul. S pocitem, že se může opřít o někoho, kdo je s ním - v klidu, lásce a důvěře. A kdo také dělá to nejlepší, co je v dané chvíli možné pro vyřešení situace.

A syn se druhý den překvapivě rychle vzpamatoval. Logicky se urychlil proces uzdravení. Tělo, pokud mu vytvoříme svou myslí harmonické podmínky, dokáže snáze obnovit stav zdraví a navodit stav harmonie.

Pojďme se společně učit emoční alchymii a trénovat to v praxi. Vaše blízké, děti, partnery, kolegy v práci podpoří vaše vnitřní pohoda, klid, radost. Pocity jsou nakažlivé.

Uvědomme si, že máme mnohem větší moc, než si jsme ochotni připustit. Pokud však máme moc (vliv), pak máme také mnohem větší odpovědnost, než na kterou máme sebedůvěru. Prostě nevědomí a strach nám brání být tvůrci svého štěstí!

Co získáte na tréninku?

1.     Najdete své typické spouštěče strachu a negativních emocí

2.     Pochopíte obranné mechanismy a jejich odložení

3.     Pochopíte svůj typ osobnosti a jeho emoční návyky

4.     Naučíte se, jak zvládat emoce a využít jejich energii

5.     Trénink relaxace a uvolnění

6.     Skripta plná poznání a tipů pro práci s emocemi

Jak bude program probíhat?

Společně vytvoříme prostředí, které vám umožní zorientovat se ve své osobnosti, vidět věci v rámci celku, objevovat nové poznatky neurověd. Celý trénink provází  nárůst vnitřního uvědomění, přijetí a vděčnosti. 

Klíčová témata programu:

  • Setkání a první dojem
  • Obrana nebo růst? Zážitek principu
  • Co mne nejvíce brzdí? Poznání mých typických obav, strachu – laskavé přijetí
  • Jak reaguji v obraně? Nalezení obvyklé situace hrozby a má obvyklá obranná emoční reakce
  • Vědomí svých darů – silných osobních stránek
  • Trénink modelových situací aktivního uvolnění z obrany a emoční transformace

Metody

Výklad, video nahrávky a interakce ve skupině, emoční a zátěžové hry, osobní promluvy, trénink emočních dovedností, aktivní zpětná vazba, prožitkový trénink přítomnosti a trvalá sebereflexe, řízené meditace a relaxace, neřízené a dynamické meditace Oshovy, trénink rozhovoru průvodce rozvojem a konkrétní podpora k ukotvení nových postojů po tréninku.

 

Užijte si prodloužený víkend, na němž získáte vhled dovnitř sebe sama, který vám může trvat mnoho let. Ano, můžete změnit destruktivní návyky, které vás provázejí mnoho let. Otevřete se novému potenciálu, jak se to stalo už řadě lidí z mých programů. Například:

„Emanueli, ty jsi mi rozvázal emoční jazyk!

Sdělil jsi mi za 2 dny to, co jsem nepochopil za 40 let. Mám pro tebe dobrou zprávu. Zmýlil jsem se v tom, že si neuchovám to, co jsi nám předal. Naopak jsem hned po školení měl velkou potřebu vše aplikovat sám na sobě, v rodině a mezi přáteli. Zítra to chci vyzkoušet také v práci. Dívám se na svět pozitivně. Vím, že každý mě může něčím obohatit. Za to ti z celého srdce děkuji. Děkuji ti za tvoji lidskost. Děkuji ti za to, jak ji přenášíš na ostatní. Je to ten největší dar, který si lidé mohou dát.

Lidskost je odpovědí na všechno. Je odpovědí na to, proč tady jsme a jakou máme úlohu.“

Dan

 

Jako bonus zdarma získáte další dvě mentorinková setkání po programu zdarma. Na těchto setkáních s vámi budu řešit vaše otázky a budeme sdílet zkušenosti, jak pracovat s emocemi.

A nejen to, nově jsme pro vás připravili profesionální podporu kouči. Můžete být provázení k naplnění svých záměrů z Tréninku na třech následujících sezeních.
Přečtěte si více o koučování

 

  na 3 dny intenzivního tréninku Emoční alchymie včetně pobytu a stravy za cenu 5000 Kč

 

OHLASY ÚČASTNÍKŮ

Uvědomuji si, že mám v sobě poklad a přeji si ho projevit navenek. Hluboký prožitek si sebou nesu do všedních dní, které mne čekají. (Ľuba)

Lze se naučit, jak užívat mysl, místo aby mysl používala nás. Život pak může nabrat jiný rozměr - doplněn o vjemy - přinese radost, klid, hloubku... (Petr)

Na tréninku jse se vyčistila, dobila baterie, získala vnitřní klid a jistotu a rozmyslela a nacvičila cesty, jak si tento stav udržet. A získala chuť na další cestu. (Vlasta)

Uvědomil jsem si, že žít v přítomnosti je osvobozující, jednoduché a krásné. Není tam žádné co kdyby, co se stalo, co se může stát. Pokud udělám v přítomnosti vše pro to, abych se cítil dobře, ovlivní to i budoucnost – nenásilně, přirozeně a mírumilovně. Osobně mi seminář přinesl nadhled, větší pohodu a pochopení sebe sama. Dal mi návod, kam se dál směřovat a otevřel brány vnitřního světa, který mi hmotný svět zavíral. Zastavil jsem se, podebatoval sám se sebou a našel staronové hodnoty. Jednoduše jsem se nabil a relaxoval – jak fyzicky, tak hlavně psychicky. Také nemohu opomenout nové přátele, které jsem na semináři získal – super lidi. (Jakub)

Setkání mi opět umožnilo hlouběji se seznámit se sebou sama .. vidět a se soucitem přijmout i své ,,stinné,, stránky .. a pokračovat v cestě k přijmutí sebe sama ,,tak jak jsem,, tj. se vším všudy, bez hodnocení. Práce ve skupině, rozdílné pohledy/přístupy různých lidí, prožitkové aktivity v rámci tréninku .. to vše je pro mě bohatou studnicí inspirace pro život, potřebuji to k němu smiley. (Jindra)

 

GALERIE

Trénink pro život - říjen 2011

 

Trénink pro život - červen 2011

 

PŘIHLÁŠKA

TERMÍN:  16. - 19. srpna 2013

Místo konání:   Hvožďany u Bechyně

Začátek:   pátek 19:00 hod.
Ukončení:   pondělí 17:00 hod.

Počet účastníků: 15 - 20

Cena: 5 000 Kč (cena zahrnuje lektorné, materiály, pobyt a stravu; informace o způsobu úhrady najdete zde)

Na tomto programu lze využít Stipendia Proživot.

Přihláška

U vícedenních programů zadejte datum prvního dne konání.

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde