Celistvost - opět spolu

Celistvost - opět spolu

„Zlepšeme své vztahy zevnitř ven!“

Klíčový užitek programu je:

  • Zlepšení vztahů na všech úrovních
  • Uvolnění strachu, odporu a vnitřního napětí ve prospěch energie
  • Zdravé sebe prosazení v denním životě

Program tréninkového charakteru, ve kterém garantujeme pozitivní změnu. Cílem je uzdravení našeho vztahu k rodičům a takto dojít k harmonii naší vnitřní rodiny. Vyváženost a soulad mužského a ženského principu představovaných tátou a mámou v nás nám umožní spojit se s vlastní silou i laskavostí, odpoutat se od minulosti a sebe-vědomě a klidně tvořit vlastní život.
Pro skutečné uzdravení je důležitá ochota vstoupit do míst, která jsou pro nás mnohdy bolestivá a citlivá, a uvolnit je. K tomu vytvoříme prostředí důvěry. V dalším programu postupně vyčistíme vnitřní vztah s tátou, mámou a vnitřním dítětem.

Díky tomu, že objevíme tu někdy skrytou, leč krásnou a čistou bytost v obou rodičích a přijmeme ji, tak přijmeme i historickou minulost, zůstane v nás čistá esence bytostí rodičů. Na konci procesu je čistota vztahu a láska.
Poslední část bude věnovaná setkání rodiny – vnitřního dítěte s naší mužskou složkou (táta v nás) a ženskou složkou (matka v nás). Ze vzájemné podpory a s vědomím hodnot těchto principů v nás pak vyrůstá vnitřní harmonie. Tato vnitřní harmonie se potom navenek projevuje v našem vědomě tvůrčím a vyrovnaném sebe prosazení v konkrétních životních situacích. Je to skutečné uvolnění blokovaného tvůrčího potenciálu, který vede k naplnění užitím vrozených dispozic.

 

PŘIHLÁŠKA

TERMÍN:

Místo konání: Hvožďany u Bechyně

Začátek:   čtvrtek 19:00 hod.
Ukončení:  neděle 17:00 hod.

Počet účastníků: 15 - 20

Cena: 5 000 Kč (cena zahrnuje lektorné, materiály, pobyt a stravu; informace o způsobu úhrady najdete zde)

Na tomto programu lze využít Stipendia Proživot.

Přihláška

U vícedenních programů zadejte datum prvního dne konání.

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Inspirace

Vzhledem k situaci v této krásné zemi jsou všechny akce do odvolání zrušeny.

O to intenzivněji píšu inspirace pro vás v „Příbězích života s principy“ na této stránce https://setkey.ck.page/3205630d02

Malá inspirace ihned:

Život nikdy nekončí, ano, zvláště v krizích a problémech je čas na odpovědnost k sobě. Já můžu dávat Vám, jen to co mám. Není to sobecké, je to lidské. Týká se to všeho: pokud mám v peněžence 500 Kč, tak vám můžu dát jen 500 Kč; pokud mám jen trochu lásky a mnoho frustrace, můžu vám dát trochu; pokud mám jen zbytky klidu a mnoho stresu, můžu vám dát jen zbytky; pokud mám jen špetku důvěry a mnoho obav, pak vám můžu dát jen špetku... Všechno co mám, je uvnitř mne a když to tam najdu, tak to můžu dát i vám... Ano buďte zdravě sobečtí, postarejte se zdravě o sebe, pak to ihned dejte světu kolem. Jinak se o vás budeme muset starat my kolem... Pokud máme strach dávat a hromadíme, zastavujeme proudění, tok a blokujeme, aby k vám přiteklo něco dalšího, bohatšího... Není to ovšem oko za oko, zub za zub. Postaráte se o sebe a máte, někde, někomu to uvolníte, dáte nezištně k prospěchu ostatních a ejhle, ono se zase pro mne objeví něco, co potřebuji já... Moje potřeba je vaše příležitost a vaše potřeba je příležitost pro mne. Rovnováha dávaní a braní je základním principem fungování toku bohatství Života ve všech jeho formách... Zvažte zda příliš nehromadíte či příliš nerozdáváte. Zdravý ORGANISMUS vždy udržuje harmonii. Jak jste se dnes postarali o sebe? Dávejte s pocitem dostatku a přijímejte s pocitem vděčnosti. Co jste dnes dali? A co jste dnes s vděčností přijali.

 

Možné nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde