Pochopení našich darů

Pochopení našich darů

Motto: V každém z nás je ukryt diamant.

Program pro všechny, kdo chtějí:
• objevit a užívat nástroj, který přináší hluboké poznání kvality vaší osobnosti
• poznat své kvality a rozvíjet je pro lepší život, úspěch, vnitřní klid
• najít a užívat svůj přirozený zdroj energie a motivace
• poznat své body rozvoje a pracovat s nimi
• zlepšit své pochopení lidí okolo sebe jak v práci, tak i soukromí
• poznat a užívat nástroj přijetí, spolupráce a zlepšení vztahů
• najít v sobě pochopení, lásku a klid přítomného okamžiku
• osvojit si nástroj transformace a spirituálního rozvoje
• pochopení s enneagramem je nástrojem pro každodenní praktický život

Program je veden koučovacím přístupem, který rozvíjí vaše myšlení a cítění. Dále je zaměřen na váš osobní jasný výsledek. V další aplikaci získaných poznatků a dovedností získáte podporu dvěma telekonferencemi formou Skype a minimálně dvěma podpůrnými emaily. Budete podporováni a provázeni v konkrétních krocích, jak užívat získaných nástrojů v praxi.

Přijďte poznat své kvality a navýšit přístup k hloubce potenciálu své osobnosti. Tím, že člověk pochopí, kdo je a kdo jsou lidé kolem – kolegové, partneři, rodiče a děti, získává větší nadhled, který mu umožňuje být klidnější, laskavý a úspěšnější.

 

Pro další rozvíjení a ukotvování získaných prožitků vám nabízíme účast na některém ze základních programů, programu Růst kvality života nebo individuální přístup formou transformačního koučování.

 

PŘIHLÁŠKA

TERMÍNY:  pozvánka

Místo konání:  

Začátek:   v oba dny 9:00 hod.
Ukončení:   v sobotu 19:00 hod., v neděli 18:30 hod.

Počet účastníků: 15 – 20

Cena: 3 500 Kč (informace o způsobu úhrady najdete zde)

Na tomto programu lze využít Stipendia PROŽIVOT.

Přihláška

U vícedenních programů zadejte datum prvního dne konání.

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Inspirace

Vzhledem k situaci v této krásné zemi jsou všechny akce do odvolání zrušeny.

O to intenzivněji píšu inspirace pro vás v „Příbězích života s principy“ na této stránce https://setkey.ck.page/3205630d02

Malá inspirace ihned:

Život nikdy nekončí, ano, zvláště v krizích a problémech je čas na odpovědnost k sobě. Já můžu dávat Vám, jen to co mám. Není to sobecké, je to lidské. Týká se to všeho: pokud mám v peněžence 500 Kč, tak vám můžu dát jen 500 Kč; pokud mám jen trochu lásky a mnoho frustrace, můžu vám dát trochu; pokud mám jen zbytky klidu a mnoho stresu, můžu vám dát jen zbytky; pokud mám jen špetku důvěry a mnoho obav, pak vám můžu dát jen špetku... Všechno co mám, je uvnitř mne a když to tam najdu, tak to můžu dát i vám... Ano buďte zdravě sobečtí, postarejte se zdravě o sebe, pak to ihned dejte světu kolem. Jinak se o vás budeme muset starat my kolem... Pokud máme strach dávat a hromadíme, zastavujeme proudění, tok a blokujeme, aby k vám přiteklo něco dalšího, bohatšího... Není to ovšem oko za oko, zub za zub. Postaráte se o sebe a máte, někde, někomu to uvolníte, dáte nezištně k prospěchu ostatních a ejhle, ono se zase pro mne objeví něco, co potřebuji já... Moje potřeba je vaše příležitost a vaše potřeba je příležitost pro mne. Rovnováha dávaní a braní je základním principem fungování toku bohatství Života ve všech jeho formách... Zvažte zda příliš nehromadíte či příliš nerozdáváte. Zdravý ORGANISMUS vždy udržuje harmonii. Jak jste se dnes postarali o sebe? Dávejte s pocitem dostatku a přijímejte s pocitem vděčnosti. Co jste dnes dali? A co jste dnes s vděčností přijali.

 

Možné nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde