Racek letí za limit

Racek letí za limit

Často v životě, častěji, než si myslíme, je potřeba pustit se jistot a letět ve tmě. Nevím přesně, kam to vede a jak to dopadne? Já mám však směr své touhy, své světlo v sobě a letím. Vydat se na cestu a letět nejlépe, jak umím. Ano je tam i strach, jistě …. Strach můžeme mít, ale nesmí nás ochromit! V přítomnosti světla tma ustupuje.
Všichni si přejeme slunce, které svítí na cestu. Někdy je však kolem tma a je potřeba letět …

 

„Jsem průvodce jednotlivců a skupin, které jsou ochotny systematicky pracovat na trvalém rozvoji svého světla, kvality života“.
Hledat nástroje, zkoumat je ve svém životě, učit se létat – žít.
Společně hasit žízeň po poznání umění žít.
V tomto rozvoji se vzájemně podporujícím způsobem obohacovat.
Smyslem je skutečné překonávání limitů a omezení, ať již pocházejí z dispozic, dětství, typové struktury ega, společnosti apod.
Mám velkou touhu „letět za limity“, které nás svazují a učit se to, co je k tomu potřeba.
Emanuel

Očekávání k účastníkům:

• mít touhu být svobodný
• mít odhodlání jít za limit a to i přes nejistotu, bolest
• rozsvítit své světlo a odvahu letět do tmy, strachu
• ochotu navyšovat důslednost a kázeň
• být aktivním spolutvůrcem programů
• potřebu a ochotu spolu otevřeně sdílet a podporovat se
• ochotu pracovat celostním způsobem – duch, mysl, srdce i tělo

Na společný růst, inspiraci, relaxaci a radost s Vámi se těší Emanuel

 

GALERIE

Racek letí za limit 2012

 

Racek letí za limit 2011

 

PŘIHLÁŠKA

TERMÍN: 

Místo konání: bude upřesněno

Začátek: 
Ukončení:  

Počet účastníků: 15

Cena: bude upřesněna

Přihláška

U vícedenních programů zadejte datum prvního dne konání.

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.

Aktuality

Inspirace

Vzhledem k situaci v této krásné zemi jsou všechny akce do odvolání zrušeny.

O to intenzivněji píšu inspirace pro vás v „Příbězích života s principy“ na této stránce https://setkey.ck.page/3205630d02

Malá inspirace ihned:

Život nikdy nekončí, ano, zvláště v krizích a problémech je čas na odpovědnost k sobě. Já můžu dávat Vám, jen to co mám. Není to sobecké, je to lidské. Týká se to všeho: pokud mám v peněžence 500 Kč, tak vám můžu dát jen 500 Kč; pokud mám jen trochu lásky a mnoho frustrace, můžu vám dát trochu; pokud mám jen zbytky klidu a mnoho stresu, můžu vám dát jen zbytky; pokud mám jen špetku důvěry a mnoho obav, pak vám můžu dát jen špetku... Všechno co mám, je uvnitř mne a když to tam najdu, tak to můžu dát i vám... Ano buďte zdravě sobečtí, postarejte se zdravě o sebe, pak to ihned dejte světu kolem. Jinak se o vás budeme muset starat my kolem... Pokud máme strach dávat a hromadíme, zastavujeme proudění, tok a blokujeme, aby k vám přiteklo něco dalšího, bohatšího... Není to ovšem oko za oko, zub za zub. Postaráte se o sebe a máte, někde, někomu to uvolníte, dáte nezištně k prospěchu ostatních a ejhle, ono se zase pro mne objeví něco, co potřebuji já... Moje potřeba je vaše příležitost a vaše potřeba je příležitost pro mne. Rovnováha dávaní a braní je základním principem fungování toku bohatství Života ve všech jeho formách... Zvažte zda příliš nehromadíte či příliš nerozdáváte. Zdravý ORGANISMUS vždy udržuje harmonii. Jak jste se dnes postarali o sebe? Dávejte s pocitem dostatku a přijímejte s pocitem vděčnosti. Co jste dnes dali? A co jste dnes s vděčností přijali.

 

Možné nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde