Co je enneagram

Co je enneagram?

„V každém z nás je ukryt diamant.“

Poznejte své přirozené dispozice, vrozené duchovní schopnosti. Není lepší systém pochopení našich darů a hlubokých vnitřních motivů našich činů a výsledků. Pojďme společně objevovat a užívat vyšší duchovní kvality, které jsou užitečné v praktickém každodenním životě. 

Více o Enneagramu se můžete dozvědět na našem intenzivním prožitkovém programu Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem Pro více informací o programu, termíny konání a ceny klikněte zde.

 

Podpora procesu tvoření vyššími kvalitami

 Enneagram…

… je psychologický a duchovní systém osobnosti
… poznáte své dary, duchovní vrozené dispozice
… nabízí pochopení svých návyků na úrovni myšlení, emocí a jejich projevů v chování
… přináší poznání příčin našich konfliktů, osamění, strachu a vzteku
… nabízí efektivní změnu k lepší kvalitě života
… umožňuje milovat a být milován, namísto zraňovat a být zraňován
… to vše můžete získat pro sebe, ale také pro výchovu, vedení jiných lidí
 

Co je enneagram a co nabízí?

Slovo "ennea" je řecké slovo pro devět a "grammos" znamená schéma, tvar.
Psychologický systém enneagram je syntézou několika spirituálních tradic se západní psychologií a představuje devět typů osobnosti. Obrovskou výhodou tohoto systému je jeho strukturovanost a zároveň dynamičnost, která umožňuje pochopení reality v celé její barvitosti. Každý člověk je přeci zcela originální bytostí!
Vaše schopnost dosahování v denním životě – pojďte objevit svá skrytá paradigmata, která vás zásadně ovlivňují. Poznejte své dispozice – silné stránky osobnosti a pracujte na poznání a ostranění slabin. To vše s enneagramem.

 

 

 

Více o enneagramu...
 

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde