Newsletter duben 2011

Newsletter Pro život...

Co se bude dít...

     

Přehled a podrobnosti a připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: vyrovnanost a spojení se zdrojem

Milí přátelé,

v dubnu se intenzivně spojujeme se zdrojem, abychom dosáhli vnitřní vyrovnanosti. To jsou vyšší kvality enneagramového typu čtyři. A přidáme také trochu radosti; tiché radosti, která bublá uvnitř nás a nadlehčuje veškeré bytí. Radost zastřešuje vyšší kvality vyrovnanosti a spojení se zdrojem jakožto esence bodu čtyři. Poodkrýt tyto kvality jsme se snažili v našem tradičním dialogu o vyšších kvalitách.

Nejlepší cestou k uchopení vyšších kvalit je jejich prožitek. Na cestu do nitra vám nabízíme průvodce - krátkou meditaci.

 

 

Co je nového...

Mysl stále prahne po novém. Možná ještě neprožila to, co je a už hledá něco nového. Nový je vlastně jen právě tento přítomný okamžik. Právě toto nadechnutí, tento vjem a pocit … Možná je jen něco, čeho jsme si v minulosti nevšimli, a když to objevíme, připadá nám to jako nové. Takže možná se tato část má jmenovat: „Už jste si všimli že ….“:

• Nabízíme účast na tvůrčích projektech
• Nabízíme stipendia pro podporu vaší účasti na programech pro život
• Užili jsme si na veletrhu Evolution a Esoterika v Praze – vystoupení s Emočním leadershipem a dvakrát s Vyššími kvalitami pro život
• Potkal jsem také dva zajímavé citáty:
„Mysl si z celkového zorného pole vybírá co chce vidět.“ Dokážete si představit, co to znamená pro náš život? (diskuse zde)
„Jen mrtvé ryby plavou s proudem.“ Když jsem před tím stál na veletrhu, zdál se mně docela drsný. A zase jen otázka „Co v tobě tento citát otevírá, provokuje, inspiruje?“ (diskuse zde)

Tak se tedy vraťme do svého bytí teď a tady a prozkoumejme své potřeby a možnosti. Realizujme svůj život a pojďme společně sdílet zkušenosti z tvorby krásné zahrady života.
Těším se na další setkání s vámi na cestě
Emanuel

 

Své postřehy s námi můžete sdílet

  emailem na info@prozivot.info

 

  na facebooku Inspirace Proživot

 

 

Cesta tvůrce

Vytvořili jsme pro vás nový program inspiračního setkání „Cesta tvůrce“, na který vás chceme pozvat.

Cesta tvůrce je současně úvodem i doplněním ostatních programů. Jádrem setkání je princip sebevedení, jehož uchopení významně napomáhá k dosahování cílů. Jednotlivé principy a přístupy je možné dále rozvíjet na dlouhodobých programech. Naopak cíle vzešlé z dlouhodobých programů je možné na setkání zpřesnit, revidovat a rozpracovat v konkrétní akce.

Více o setkání zde a v Kalendáři.

 

Inspirace pro život...

Richard Bach

"Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." Tolik návod na použití rad pro vyspělou duši aneb Příručky pro mesiáše autora Richarda Bacha. Vesmírný los nám nabídl slova o tom, jak vypadá život v připojení...

 

 

Od nás pro nás

V Inspiraci od nás pro vás nabízíme kratičký příběh k tématu spojení se zdrojem a také sdílení od Vládi Ekarta o tom, co způsobí jen částečné připojení. Obrázky a fotografií obohatil Inspiraci Honza Hrubý. Děkujeme. smiley

Pokud byste i vy chtěli jakkoliv přispět, neváhejte a napište nám.

 

Nejste divní?

Kdyby vám někdy přišlo, že ti ostatní jsou divní, možná to nebude tím, že divní jsou oni...

 

 

 

 

 

Píseň pro srdce

Pojďme na chvíli zapomenout na slova a jen vnímat. Vnímejte sami sebe ve středu vědomého bytí, které se šíří z vás a kolem vás. Vy jste součástí zdroje a on je součástí vás. Nechte do srdce vstoupit tóny skladby "Emmanuel" v podání Chrise Bottiho a Lucii Micarelli.

PS: Ten název je náhoda...

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde