Newsletter červen 2011

Newsletter Pro život

Co se bude dít...


Přehled a podrobnosti o připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: odvaha a víra

Milí přátelé,

v červnu vyrazíme slunci vstříc s vírou v mysli a odvahou v srdci, neboť to jsou vyšší kvality enneagramového typu šest. To vše podpořeno prázdnotou. Prázdnota se může zdát děsivá, nicméně jako esence bodu šest přináší bezpečí, klid a svobodu. Něco více o odvaze, víře a prázdnotě najdete v našem tradičním dialogu o vyšších kvalitách.

A také je tu naladění v krátké meditaci.

 

Co je nového...

Racek vylétá...

Blíží se léto a začínáme plánovat dovolené. Jakým způsobem své volné dny investujete a prožijete? Náš čas je investice. Vždyť ten včerejší den vám nikdo nevrátí. Jak jste ho využili, tak jste ho utratili nebo investovali do své budoucnosti. Proto jsme se rozhodli pro aktivní odpočinek s poznáním sebe a rozvojem. Prostě vzlet. A aby to nebyl jen jednostranný úlet, intenzivně zapojíme všechny části. Své dostane tělo (někteří minulý rok pocítili, že ho opravdu mají), neušetříme ani mysl (nebude to jen o informacích, právě naopak) a samozřejmě potrénujeme i srdce (hurá - nevinné hry…). Ve výsledku pak máme šanci blíže potkat svoji duši. To je vzácné, nádherné setkání. Celistvost, spojení mysli, srdce, těla i duše …. Teď a tady.
Vše je podpořeno čistým, krásným prostředím Beskyd. Pokud to vnímáte, začnete se přirozeně také očišťovat a krásnět. Trochu tomu procesu pomůžeme. Dalo by se říci – řízená tělesná i duševní očista smiley. Vzhledem k tomu, že v tom člověk není sám, je to nejen snesitelné, ale dokonce radostné.
Tak tedy – vypouštíme Racka, aby poznal, že: „Je to pravda! Já jsem dokonalý, neomezený racek!“ (Richard Bach) Chcete-li se přidat do hejna, máte šanci v programu Racek letí za limit
Těšíme se na společný let!
více o programu Racek letí za limit

 

A ještě upozornění – vyšší kvality nemají prázdniny! Tady a teď je tu pořád. Proto i my pokračujeme v programu Růst kvality života i o prázdninách. Opět se setkáme na Meditacích a Sdílení vyšších kvalit na Skypu a na večerních dílnách v pražském knihkupectví U Džoudyho a v táborském centru Regenerace.
 

Jakékoliv vaše návrhy a podněty můžete sdílet

   emailem na info@prozivot.info

 

   na facebooku Inspirace Proživot

 

   na Fóru Proživot

 

Inspirace pro život...

Richard Bach

I tentokrát jsme otevřeli Příručku pro mesiáše Richarda Bacha. "Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." Asi není náhoda, že takto vybraná slova popisují cestu šestek ke středu. Vlastně, nejen šestek...

 

 

Od nás pro nás

Stále narážíme na to, že to jediné, co je potřeba udělat, je uvěřit a pustit se. Někdy to puštění se i uděláme. Jenže... nějak to není ono. V červnové inspiraci chceme sdílet, jaký je rozdíl mezi odevzdáním a rezignací.

 

 

Posvátné krávy

Tentokrát jsme pro vás připravili moudra posvátných krav. Nebýt těch hlaviček, řekli bychom: typičtí hledači štěstí tady a teď... a nejlépe hned, než mi to někdo zkazí.

 

 

 

 

Píseň pro srdce...

Pustit se do prázdnoty.... Je tam nekonečný prostor, vyplněný něčím vyšším. Něčím, co přivádí ze tmy do světla. A v tom světle možná spatříte sami sebe...

Nechte se vést Devou Premal a mantrou Aad Guray.

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde