Newsletter červenec 2011

Newsletter Pro život

Co se bude dít...

Přehled a podrobnosti o připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: střídmost a přítomnost

Milí přátelé,

v červenci nás čeká zklidnění z přívalu prázdninových prožitků, protože vyššími kvalitami enneagramového typu sedm jsou střídmost a přítomnost. Přijímat vše bez rozdílu umožňuje esence typu - vstřebání. Pojďme společně prožít přítomný okamžik v dialogu o vyšších kvalitách i v krátké meditaci.

 

 

Co je nového...

Nevím, zda vůbec může být něco nového, pokud žijeme v bezčasovosti, nebo naopak je všechno nové? Z různých směrů přichází informace o nových energiích působící na zemi, konci věků, času, transformaci. Skutečně je čas, kdy se mnohé mění a změna je vyžadována. Stoupá napětí a roste nervozita. U jednotlivců, národů osobností. Je skutečně čas transformace.  Otevírají se brány nových energií a proto je potřeba zdravých činů každého z nás. Očistěme své myšlení a emoční prožívání. To, co přichází, není čas boje, ale inspirace. Je čas tvůrců a tím je každý z nás. Je čas tvořit ve vzájemné sounáležitosti, diskusi. Je potřeba, abychom své myšlenky, ideály a pocity převedli do správných činů. Tedy meditujme a očišťujme své myšlení a negativní energie, které působí v nás i okolo nás. Je však také čas jít se svými myšlenkami a pozitivními pocity do pozitivních, správných činů. Buďme vnímaví k výzvám každého dne, které jsou před nás postaveny. Vyhlížejme příležitost ke správným činům v pracovní, osobní i občanské rovině. Pro inspiraci přijměte některé zprávy z různých směrů a tradic o této době: 

http://www.cestyksobe.cz/novinky/novinky/814.html

http://www.cestyksobe.cz/kalendar-akci/energie-gralu.html

http://youtu.be/cmcse8uDfA8

Pokud máte sami podobné, sdílejte je, prosím.

 

Také trochu inspirace pro rozvoj vědomého bytí teď a tady, které budeme rozvíjet na programu Racek letí za limit, na který vás srdečně zveme.

Racci přece nelétají ve tmě! Ale pokud překročí omezení své mysli, pak je vše jinak ….. Pojďme překročit limity své mysli „Racek letí za limit!

Pokud máte zájem tvořit a inspirovat se v duchu vyšších kvalit lidství, přijměte pozvání na setkání čistoty mysli, srdce i těla, kde budeme meditovat, diskutovat a činit konkrétní závěry a kroky pro podporu kvality života.

Těším se na kroky transformace. Emanuel

 

Jakékoliv vaše návrhy a podněty můžete sdílet

   emailem na info@prozivot.info

 

   na facebooku Inspirace Proživot

 

   na Fóru Proživot

 

Inspirace pro život...

Richard Bach

Podle návodu "Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." jsme i v červenci otevřeli inspirativní knihu Richarda Bacha Příručka pro mesiáše.

 

 

Od nás pro nás

Zase jednou jsme si hráli s vyššími kvalitami. Dívali jsme se, jak se kvality prolínají a podporují. Začali jsme slova skládat ve věty, přidali obrázky...  Na výsledek se můžete podívat v této inspiraci. Zkuste to také. Pravidlo je jednoduché - jdete nepřerušovaně po spojnici (i kruhu) typů a skládáte kvality stejného typu (tedy např. pouze mysli). Necháte na sebe působit slova a hlavně samotné kvality. Výsledek sám zaťuká na dveře vaší mysli. A pokud nám svého hosta budete chtít představit, napiště nám. Rádi se seznámíme. smiley

 

Vědomý dech...

Jednou z nejčastějších metod jak se dostat do přítomnosti, je dýchat. Vědomě dýchat. Poslechněte si pár slov Eckharta Tolleho o tom, jak zůstat tady a teď se svým dechem.

 

 

 

 

 

Píseň pro srdce

V přítomném okamžiku přichází jednota, propojení s ostatním světem. Prožijte si tento pocit někde v přírodě, kamkoliv na svých prázdninových cestách zavítáte. Anebo třeba i doma... Možná uvidíte věci, kolem kterých chodíte každý den, trochu jinak.

Naladit se můžete pomocí písně Vše je jedním od Radůzy.

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde