Newsletter srpen 2011

Newsletter Pro život

Co se bude dít...

 

Přehled a podrobnosti o připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: pravda a nevina

Milí přátelé,

s osmým měsícem jsme se ve zkoumání vyšších kvalit přesunuli k osmému bodu enneagramu. Zde na nás čekají pravda, nevina a životní energie. Krátké poodhalení těchto kvalit najdete v našem dialogu o vyšších kvalitách. Naladit se ně můžete v krátké meditaci.

 

Co je nového...

Již osm měsíců se pravidelně potkáváme s vyššími kvalitami. Měsíc co měsíc probíhají setkání, na kterých se těmto kvalitám přibližujeme. Souhrnně jsme setkání nazvali program Růst kvality života. Program má podtitul Celoroční škola vyšších kvalit. A my jsme se rozhodli naši školu vylepšit.

První změnou bylo přeměnění Sdílení vyšších kvalit na volně přístupné fórum. Sdílení se koná ve stanovený čas na Skypu a zdarma se může připojit každý, kdo má jakoukoliv otázku nebo zkušenost s prožitky vyšších kvalit. Další drobné změny se týkaly druhého setkání na Skypu - Meditace vyšších kvalit. Její délka se prodloužila na hodinu a půl, cena poklesla na 250 Kč.

S blížícím se školní rokem bychom vás i my rádi pozvali do naší školy. Uvítáme vás s Láskou a Správným činem. smiley

Těšíme se s vámi na slyšenou na Meditaci vyšších kvalit nebo na viděnou na Večerní dílně U Džoudyho v Praze anebo Večerní dílně v Regeneraci v Táboře.

 

Vyšší kvality jsou branami ke středu bytí. Jedna brána je pro každého z nás  ta hlavní, ale vejít můžeme kteroukoli.

 

Jakékoliv vaše návrhy a podněty můžete sdílet

  emailem na info@prozivot.info

 

  na facebooku Inspirace Proživot

 

  na Fóru Proživot

 

 

Inspirace Proživot...

Richard Bach

Inspirující kniha Richarda Bacha Příručka pro mesiáše nám přispěje svou moudrostí i tentokrát. "Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." Srpnový citát nám říká něco o pravdě našich životů.

 

Od nás pro nás...

Svět kolem nás nám nabízí spoustu obrazů a příběhů, které skrytě vyprávějí náš vlastní příběh. Jen naslouchat. Možná jste se sami někdy zahleděli na nějakou věc či děj kolem vás a řekli jste si: "Ale to je přece úplně stejné jako..." Dvě takové paralely vám nabízíme v srpnové inspiraci od nás. Za obrázky děkujeme Honzovi Hrubému.

 

Žít s radostí

Všichni si přejeme štěstí, radost. Také nejčastěji takto blahopřejeme: "Hodně štěstí!". Při loučení běžně říkáme: "Měj se." Vlastně také přání. Možná je tohle přání cennější. Když budete mít sebe, přirozeně také přijde štěstí a radost. Inspiraci k radosti najdete na videu se slovy Sanayi Roman. Hlavně se mějte! smiley

 

 

Slova pro srdce

Tentokrát jsme zvolili místo písně slova. Nádherné vyprávění Eduarda Tomáše o zakleté princezně Pravdě a dracích, kteří ji hlídají a nedovolí se k ní příblížit. S laskavostí a hloubkou přibližuje charakter Pravdy a odhaluje draky, kteří se zdají být tak skuteční, přestože jsou iluzorní...

Zvukový záznam najdete na spodu stránky.

Získejte podporu osobního rozvoje - odběr užitečných článků, tipů, rad či videí

*  Email:
    Jméno:
 
Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Dozvědět se více

Aktuality

Budeme čekat až vymře jedna generace nebo uděláme R- Evoluci zevnitř ven?

Respekt a úcta ještě žije!? Jaká je vaše volba?

Pravda je, že to není jen o lídrech, ale také o voličích. 

Napsal Emanuel Byrtus –  Emoční leadership - chci číst celý článek

Síla sebe-důvěry - Novinka - 27. února

Opravdu si myslíte, že stačí vybrat ty nejlepší lídry i experty a budou fungovat jako tým? Opravdu věříte, že stačí zaměstnat odborníky a dosáhnete úspěchu?Nefunguje to. Skrytě budované a nevědomě vysílané podprahové signály nás ovlivňují mnohem víc než peníze. To, co skutečně drží osobnosti pohromadě, je vzájemná důvěra. To, co umožní uvolnit skutečný potenciál je zdravá sebedůvěra. Více o programu.

Emoce a projekty 1 aneb Excelentní spolupráce - 8. a 9. dubna

„Každý sám za sebe a přece spolu“ – to je motto tohoto jedinečného tréninku. Chcete poznat více o základních neurobiologických principech vedení lidí v praxi? Zajímá Vás, jak využít emoce jako zdroj energie? Je pro Vás důležité najít nevědomé vnitřní motivace a zdravě je využít ve prospěch výkonnosti svého týmu? Chcete se naučit komunikovat tak, abyste dokázali i v zátěžových situacích být motivačním lídrem? Pak je tento trénink určen také pro Vás!

Více o programu

Vedení lidí a osobní rozvoj s enneagramem – 10. a 11. dubna

„Život není o hledání sebe sama, život je o vytvoření sebe sama!“ Pokud chcete získat jasný přehled o svých vrozených silných stránkách a konkrétních prostorech navýšení kvality své osobnosti, pak je tento trénink určen právě pro Vás. Otevře se před Vámi cesta, jak navýšit nejen kvalitu své osobnosti a zlepšit kvalitu podpory a spolupráce s lidmi kolem Vás. Výsledek programu? Jasný návod, jak zdravě posílit své osobní charakterové vlastností s ohledem na Vaše individuální talenty. Staňte se vědomým tvůrcem sebe sama!

Více o programu

Cesta k excelentnímu výkonu - FLOW aneb motivace bez motivace – 16. května

Chcete získat nástroje, hluboký vhled, pochopení a trénink, jak vstupovat do stavu vrcholných výkonů a vrcholné tvořivosti? Ve spolupráci se společností Shine leadership s.r.o. a Šárkou Pojerovou vznikl projekt jedinečného spojení špičkového kouče sportovců Mariána Jelínka a špičkového kouče manažerů Emanuela Byrtuse.

Chceme s Vámi sdílet poznání a postupy vyzkoušené v koučovací praxi. Více o programu

 

Emoční leadership – dlouhodobý program osobnostního rozvoje – garance zlepšení kvality života - zahájení 23. a 24. května

Podívejte se na zážitky jednoho z účastníků – zde.  “Tím největším darem pro své blízké a lidi kolem vás jste Vy!“ Do každé životní situace, ať v práci či osobním životě vnášíte kvalitu, ke které jste právě teď došli. Na kvalitě vaší osobnosti závisí kvalita výchovy vašeho dítěte, kvalita vašich vztahů, rodinné klima, pohoda týmu v práci, výkon jednotlivce i týmu, dosahování výsledků atd.. v tomto dlouhodobém programu osobního rozvoje vám garantujeme navýšení kvality vaší osobnosti a vašeho života! Garance vychází z jedinečné skladby dlouhodobého tréninku a zkušeností stovek lídrů, kteří prokazatelně navýšili kvalitu svých životů. Chcete-li skutečný posun, pak investujte svou pozornost efektivně!

Change management a jeho tajemství: změny se dějí jen zevnitř ven – 29. května

Připravte půdu uvnitř sebe a lidí. Jen tak ze semínek chyb, problémů a krizí vyrostou užitečné a silné rostliny smysluplných změn a nikoli jen obtížný plevel. PAMATUJTE: Naše neurobiologie, podvědomí a podprahové signály nás ovlivňují, mnohem více, než nástroje, techniky a postupy, či metodiky řízení změn. Díky důslednému monitorinku Šárky Pojerové naplňujeme potřeby klientů programem, který stimuluje zájem lidí k realizaci smysluplných změn v práci i osobním životě.

Více o programu

Další nejbližší akce

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty.

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde