Newsletter duben 2011

Newsletter Pro život...

Co se bude dít...

     

Přehled a podrobnosti a připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: vyrovnanost a spojení se zdrojem

Milí přátelé,

v dubnu se intenzivně spojujeme se zdrojem, abychom dosáhli vnitřní vyrovnanosti. To jsou vyšší kvality enneagramového typu čtyři. A přidáme také trochu radosti; tiché radosti, která bublá uvnitř nás a nadlehčuje veškeré bytí. Radost zastřešuje vyšší kvality vyrovnanosti a spojení se zdrojem jakožto esence bodu čtyři. Poodkrýt tyto kvality jsme se snažili v našem tradičním dialogu o vyšších kvalitách.

Nejlepší cestou k uchopení vyšších kvalit je jejich prožitek. Na cestu do nitra vám nabízíme průvodce - krátkou meditaci.

 

 

Co je nového...

Mysl stále prahne po novém. Možná ještě neprožila to, co je a už hledá něco nového. Nový je vlastně jen právě tento přítomný okamžik. Právě toto nadechnutí, tento vjem a pocit … Možná je jen něco, čeho jsme si v minulosti nevšimli, a když to objevíme, připadá nám to jako nové. Takže možná se tato část má jmenovat: „Už jste si všimli že ….“:

• Nabízíme účast na tvůrčích projektech
• Nabízíme stipendia pro podporu vaší účasti na programech pro život
• Užili jsme si na veletrhu Evolution a Esoterika v Praze – vystoupení s Emočním leadershipem a dvakrát s Vyššími kvalitami pro život
• Potkal jsem také dva zajímavé citáty:
„Mysl si z celkového zorného pole vybírá co chce vidět.“ Dokážete si představit, co to znamená pro náš život? (diskuse zde)
„Jen mrtvé ryby plavou s proudem.“ Když jsem před tím stál na veletrhu, zdál se mně docela drsný. A zase jen otázka „Co v tobě tento citát otevírá, provokuje, inspiruje?“ (diskuse zde)

Tak se tedy vraťme do svého bytí teď a tady a prozkoumejme své potřeby a možnosti. Realizujme svůj život a pojďme společně sdílet zkušenosti z tvorby krásné zahrady života.
Těším se na další setkání s vámi na cestě
Emanuel

 

Své postřehy s námi můžete sdílet

  emailem na info@prozivot.info

 

  na facebooku Inspirace Proživot

 

 

Cesta tvůrce

Vytvořili jsme pro vás nový program inspiračního setkání „Cesta tvůrce“, na který vás chceme pozvat.

Cesta tvůrce je současně úvodem i doplněním ostatních programů. Jádrem setkání je princip sebevedení, jehož uchopení významně napomáhá k dosahování cílů. Jednotlivé principy a přístupy je možné dále rozvíjet na dlouhodobých programech. Naopak cíle vzešlé z dlouhodobých programů je možné na setkání zpřesnit, revidovat a rozpracovat v konkrétní akce.

Více o setkání zde a v Kalendáři.

 

Inspirace pro život...

Richard Bach

"Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." Tolik návod na použití rad pro vyspělou duši aneb Příručky pro mesiáše autora Richarda Bacha. Vesmírný los nám nabídl slova o tom, jak vypadá život v připojení...

 

 

Od nás pro nás

V Inspiraci od nás pro vás nabízíme kratičký příběh k tématu spojení se zdrojem a také sdílení od Vládi Ekarta o tom, co způsobí jen částečné připojení. Obrázky a fotografií obohatil Inspiraci Honza Hrubý. Děkujeme. smiley

Pokud byste i vy chtěli jakkoliv přispět, neváhejte a napište nám.

 

Nejste divní?

Kdyby vám někdy přišlo, že ti ostatní jsou divní, možná to nebude tím, že divní jsou oni...

 

 

 

 

 

Píseň pro srdce

Pojďme na chvíli zapomenout na slova a jen vnímat. Vnímejte sami sebe ve středu vědomého bytí, které se šíří z vás a kolem vás. Vy jste součástí zdroje a on je součástí vás. Nechte do srdce vstoupit tóny skladby "Emmanuel" v podání Chrise Bottiho a Lucii Micarelli.

PS: Ten název je náhoda...

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde