Newsletter červenec 2011

Newsletter Pro život

Co se bude dít...

Přehled a podrobnosti o připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: střídmost a přítomnost

Milí přátelé,

v červenci nás čeká zklidnění z přívalu prázdninových prožitků, protože vyššími kvalitami enneagramového typu sedm jsou střídmost a přítomnost. Přijímat vše bez rozdílu umožňuje esence typu - vstřebání. Pojďme společně prožít přítomný okamžik v dialogu o vyšších kvalitách i v krátké meditaci.

 

 

Co je nového...

Nevím, zda vůbec může být něco nového, pokud žijeme v bezčasovosti, nebo naopak je všechno nové? Z různých směrů přichází informace o nových energiích působící na zemi, konci věků, času, transformaci. Skutečně je čas, kdy se mnohé mění a změna je vyžadována. Stoupá napětí a roste nervozita. U jednotlivců, národů osobností. Je skutečně čas transformace.  Otevírají se brány nových energií a proto je potřeba zdravých činů každého z nás. Očistěme své myšlení a emoční prožívání. To, co přichází, není čas boje, ale inspirace. Je čas tvůrců a tím je každý z nás. Je čas tvořit ve vzájemné sounáležitosti, diskusi. Je potřeba, abychom své myšlenky, ideály a pocity převedli do správných činů. Tedy meditujme a očišťujme své myšlení a negativní energie, které působí v nás i okolo nás. Je však také čas jít se svými myšlenkami a pozitivními pocity do pozitivních, správných činů. Buďme vnímaví k výzvám každého dne, které jsou před nás postaveny. Vyhlížejme příležitost ke správným činům v pracovní, osobní i občanské rovině. Pro inspiraci přijměte některé zprávy z různých směrů a tradic o této době: 

http://www.cestyksobe.cz/novinky/novinky/814.html

http://www.cestyksobe.cz/kalendar-akci/energie-gralu.html

http://youtu.be/cmcse8uDfA8

Pokud máte sami podobné, sdílejte je, prosím.

 

Také trochu inspirace pro rozvoj vědomého bytí teď a tady, které budeme rozvíjet na programu Racek letí za limit, na který vás srdečně zveme.

Racci přece nelétají ve tmě! Ale pokud překročí omezení své mysli, pak je vše jinak ….. Pojďme překročit limity své mysli „Racek letí za limit!

Pokud máte zájem tvořit a inspirovat se v duchu vyšších kvalit lidství, přijměte pozvání na setkání čistoty mysli, srdce i těla, kde budeme meditovat, diskutovat a činit konkrétní závěry a kroky pro podporu kvality života.

Těším se na kroky transformace. Emanuel

 

Jakékoliv vaše návrhy a podněty můžete sdílet

   emailem na info@prozivot.info

 

   na facebooku Inspirace Proživot

 

   na Fóru Proživot

 

Inspirace pro život...

Richard Bach

Podle návodu "Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." jsme i v červenci otevřeli inspirativní knihu Richarda Bacha Příručka pro mesiáše.

 

 

Od nás pro nás

Zase jednou jsme si hráli s vyššími kvalitami. Dívali jsme se, jak se kvality prolínají a podporují. Začali jsme slova skládat ve věty, přidali obrázky...  Na výsledek se můžete podívat v této inspiraci. Zkuste to také. Pravidlo je jednoduché - jdete nepřerušovaně po spojnici (i kruhu) typů a skládáte kvality stejného typu (tedy např. pouze mysli). Necháte na sebe působit slova a hlavně samotné kvality. Výsledek sám zaťuká na dveře vaší mysli. A pokud nám svého hosta budete chtít představit, napiště nám. Rádi se seznámíme. smiley

 

Vědomý dech...

Jednou z nejčastějších metod jak se dostat do přítomnosti, je dýchat. Vědomě dýchat. Poslechněte si pár slov Eckharta Tolleho o tom, jak zůstat tady a teď se svým dechem.

 

 

 

 

 

Píseň pro srdce

V přítomném okamžiku přichází jednota, propojení s ostatním světem. Prožijte si tento pocit někde v přírodě, kamkoliv na svých prázdninových cestách zavítáte. Anebo třeba i doma... Možná uvidíte věci, kolem kterých chodíte každý den, trochu jinak.

Naladit se můžete pomocí písně Vše je jedním od Radůzy.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde