Newsletter březen 2011

Newsletter Pro život...

Pozvánky na březen

Trénink pro život

Koučování pro život

Táborský festival vína

 

Téma měsíce: Opravdovost a naděje

Milí přátelé,

tento měsíc nás čeká opravdový začátek jara. Začátek, který v sobě nese naději nového života. Pojďme společně udělat jaro i v našich srdcích. Opřeme se o vyšší kvality enneagramového typu Tři - opravdovost a naději. Přinášíme vám několik postřehů k těmto kvalitám - střípky z opravdovosti a naděje.

Pro inspiraci a naladění jsme pro vás připravili krátkou meditaci:

 

 

Opravdovost, naději a další kvality společně objevujeme a přenášíme do života v programech pro život. Více o našich setkáních najdete v Kalendáři.

 

Co je nového...

Stále vytváříme lepší podmínky pro podporu tvoření vaší zahrady života. V duchu motta: Společně měníme svět přes vzájemně propojené lidi šířící vyšší kvality pro život jsme pro vás připravili stipendia podpory vaší aktivity a rozvoje.

Jste vědomí tvůrci své krásné zahrady?

Představte si, že na své zahradě života zasadíte nové, krásné a silné rostliny. Pak se nemusíte starat o plevel. Postarejte se o výživu vašich nových rostlin, které svým růstem udusí plevel.
Kterou novou silnou rostlinu chcete ve své zahradě života pěstovat? Vyberte si. Která vyšší kvalita vás oslovuje?

Nejhlouběji nahlédnete do vyšší kvality tvůrčím procesem. Rozšiřujeme pro vás:

Tvůrčí projeky

I v tomto měsíci otevíráme prostor společného tvoření Open Source Spiritual Space.

Aktuálně prostor nabízí dva tvůrčí projekty: symboly a mantry vyšších kvalit. Děkujeme Lidušce, Dáše a Jeanne za jejich příspěvky. Věříme, že tvůrčí přístup pomohl jim i všem ostatním hlouběji uchopit prožívané vyšší kvality. Symbol a mantru hledáme i pro opravdovost a naději. Pokud se vám tedy prožitek těchto kvalit zhmotní v slova nebo obraz, prosíme, podělte se o svoji inspiraci, o svoji moudrost. Více o o tvůrčích projektech včetně návrhů symbolů a manter najdete na stránce Tvůrčí projekty.

Strom života

S nadcházejícím jarem bychom chtěli otevřít nový prostor pro vaše tvoření. Do centra naší zahrady života jsme zasadili Strom života. Strom života symbolizuje náš život. Je vyživován energií vyšších kvalit, devíti hlavních větví, které vedou tuto energii života do středu - kmene. Životadárná energie teče až ke kořenům, které čerpají sílu z matky země, která nás vyživuje. Matka země dává dostatek výživy pro všechny. Energie slunce a země se tak spojuje v jednom jediném vyživujícím kruhu, uprostřed stromu, v jádru nás samých. Rádi bychom, aby obraz stromu umístěný na našich stránkách vyjadřoval toto propojení s existencí větvemi a kořeny a současně jedinečnost stromu.

Tvůrčí prostor otevíráme pro grafické návrhy stromu, pro vaše náměty, co by měl strom obsahovat, jak by pro vás měl vypadat a také nápady, co by strom mohl „umět" (animace, vizuální efekty, zvuky apod.) a to nejlépe i s technickým řešením navrhovaných efektů.

více o projektu...

 

Své návrhy a podněty můžete sdílet:

emailem na info@prozivot.info

 

na facebooku Inspirace Proživot

 

 

Inspirace pro život...

Richard Bach

"Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." I tentokrát jsme následovali návod na použití Příručky pro mesiáše. Pro březen nám nabídla slova o lásce. Ne náhodou. Láska je esencí enneagramového typu tři a završuje vyšší kvality opravdovosti a naděje.

 

Od nás pro nás

Inspirace Od nás pro nás je o cestě ke středu, k opravdovosti. K bytí, které se realizuje v jednoduchosti a zní vyvěrající kráse a síle. Za obrázky k naladění děkujeme Honzovi Hrubému. Vychutnejte si okamžik zastavení a spočinutí v sobě.

 

 

Trénink opravdovosti

Pozitivní nemusí nutně znamenat opravdové... Malou ukázku pozitivní opravdovosti předvádějí Jaroslav Dušek a Eva Holubová.

 

 

 

 

Píseň pro srdce

Nabízíme vám, vašim srdcím i myslím, píseň Shainy Noll You can relax now.

Tato píseň aktivuje esenci bodu tři Láska bez podmínek …… užijte si ji.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde