Newsletter srpen 2011

Newsletter Pro život

Co se bude dít...

 

Přehled a podrobnosti o připravovaných programech najdete v Kalendáři.

Téma měsíce: pravda a nevina

Milí přátelé,

s osmým měsícem jsme se ve zkoumání vyšších kvalit přesunuli k osmému bodu enneagramu. Zde na nás čekají pravda, nevina a životní energie. Krátké poodhalení těchto kvalit najdete v našem dialogu o vyšších kvalitách. Naladit se ně můžete v krátké meditaci.

 

Co je nového...

Již osm měsíců se pravidelně potkáváme s vyššími kvalitami. Měsíc co měsíc probíhají setkání, na kterých se těmto kvalitám přibližujeme. Souhrnně jsme setkání nazvali program Růst kvality života. Program má podtitul Celoroční škola vyšších kvalit. A my jsme se rozhodli naši školu vylepšit.

První změnou bylo přeměnění Sdílení vyšších kvalit na volně přístupné fórum. Sdílení se koná ve stanovený čas na Skypu a zdarma se může připojit každý, kdo má jakoukoliv otázku nebo zkušenost s prožitky vyšších kvalit. Další drobné změny se týkaly druhého setkání na Skypu - Meditace vyšších kvalit. Její délka se prodloužila na hodinu a půl, cena poklesla na 250 Kč.

S blížícím se školní rokem bychom vás i my rádi pozvali do naší školy. Uvítáme vás s Láskou a Správným činem. smiley

Těšíme se s vámi na slyšenou na Meditaci vyšších kvalit nebo na viděnou na Večerní dílně U Džoudyho v Praze anebo Večerní dílně v Regeneraci v Táboře.

 

Vyšší kvality jsou branami ke středu bytí. Jedna brána je pro každého z nás  ta hlavní, ale vejít můžeme kteroukoli.

 

Jakékoliv vaše návrhy a podněty můžete sdílet

  emailem na info@prozivot.info

 

  na facebooku Inspirace Proživot

 

  na Fóru Proživot

 

 

Inspirace Proživot...

Richard Bach

Inspirující kniha Richarda Bacha Příručka pro mesiáše nám přispěje svou moudrostí i tentokrát. "Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete." Srpnový citát nám říká něco o pravdě našich životů.

 

Od nás pro nás...

Svět kolem nás nám nabízí spoustu obrazů a příběhů, které skrytě vyprávějí náš vlastní příběh. Jen naslouchat. Možná jste se sami někdy zahleděli na nějakou věc či děj kolem vás a řekli jste si: "Ale to je přece úplně stejné jako..." Dvě takové paralely vám nabízíme v srpnové inspiraci od nás. Za obrázky děkujeme Honzovi Hrubému.

 

Žít s radostí

Všichni si přejeme štěstí, radost. Také nejčastěji takto blahopřejeme: "Hodně štěstí!". Při loučení běžně říkáme: "Měj se." Vlastně také přání. Možná je tohle přání cennější. Když budete mít sebe, přirozeně také přijde štěstí a radost. Inspiraci k radosti najdete na videu se slovy Sanayi Roman. Hlavně se mějte! smiley

 

 

Slova pro srdce

Tentokrát jsme zvolili místo písně slova. Nádherné vyprávění Eduarda Tomáše o zakleté princezně Pravdě a dracích, kteří ji hlídají a nedovolí se k ní příblížit. S laskavostí a hloubkou přibližuje charakter Pravdy a odhaluje draky, kteří se zdají být tak skuteční, přestože jsou iluzorní...

Zvukový záznam najdete na spodu stránky.

Aktuality

Vážení přátelé

Aktuálně regeneruji po těžkém úrazu.

Děkuji všem kdož jste na mně mysleli, děkuji za povzbuzující slova, energii, která byla citelná i na dálku.

Život nás učí přes chyby, problémy a krize.

Až budu mít dost zdraví a energiebudu s vámi sdílet, co mne to naučilo.

Těším se na zdraví.

Těším se na slyšenou.

A těším se především na setkání s vámi a možnost podpořit vás, aby se vám dařilo lépe. Emanuel

Další nejbližší akce

 inspirativní sdílení principů osobnostního rozvoje – konkrétní příběhy

JSME ORGANISMUS

„Hodnoty a návyky, které se od nás naučí naše děti a lidé kolem, je to jediné, co po nás zůstává a zůstane až odejdeme…“

Chci s Vámi sdílet své zážitky a praktické principy, které jsem načerpal se sebou a během více než 20-ti leté praxe provázením rozvoje osobností lídrů firem i úplně obyčejných lidí.

 

Rozhodnutí je na Tobě. Pokud chceš pravidelně do svého e-mailu dostávat mé postřehy z aplikace principů a inspirace stačí se zaregistrovat na této stránce vpravo nahoře nebo zdePokud máš pocit, že to může být prospěšné některému z přátel sdílej prosím.

dle osobní dohody 

Individuální transformační koučování
„Chcete vyladit motor svého „ferrari“ či stále jen lakovat vnější podobu „trabanta“? Každá skutečná změna kvality se děje zevnitř ven! Získejte průvodce na cestě k vyšší kvalitě sebe a svého života. Transformujte své návyky a formujte zralost své osobnosti v souladu s osobními talenty. Více o koučování zde

ENNEA večery

Věříte, že můžete za jeden večer získat hlubší vhled do svého osobního rozvoje, pochopit své blízké a kolegy v práci a tím zlepšit vaše vztahy, komunikaci a spolupráci? Máme pro Vás připravený cyklus večerních tříhodinových setkání nad jednotlivými enneagramovými typy. Více o večerech zde